| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Καταχώρησης | -20°C - +40°C |
| Αριθμός Σούκο | 1 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP40 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 6A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | ABS |
| Θύρα USB | 1 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\80 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,110 |
| Μήκος | 62mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 1440W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 45mm |
| Προστασία Από Υπέρταση | Ναι/ Yes |
| Προστασία Επαφών | Όχι/ No |
| Συσκευασία | Double B.Pack |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 100-250V |
| Ύψος | 73mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 1 Χρόνο/ 1 Year |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















