| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Chip | 170lm/Chip |
| Lumen/ Watt | 65lm/Watt |
| Watt/ Chip | 3W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 195lm |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Γωνία Δέσμης | 25° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 20000h |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | A++ |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 600mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +40°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\30 |
| Κλάση | Class I |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Μάρκα Chip | Bridgelux |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Kegu |
| Μέγεθος Chip | PR45 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.420Kg |
| Μήκος | 100mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3W |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/ Yes |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 80mm |
| Σειρά Προϊόντων | PLUS |
| Σύνολο Chip | 1pcs |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0,50 |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK06 |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Led | COB |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό προϊόντος | Αλουμίνιο & Σίδηρος/ Aluminium & Iron |
| Ύψος | 370mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0,5 sec |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >70 |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/ Yes |
ΑΠΛΙΚΑ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ ΑΝΑΓΝΩΣΗΣ "ARISTON 7" 3W LED 3000K ΛΕΥΚΟ
- 23,67€
- Χωρίς ΦΠΑ: 19,09€

ARTE ILLUMINA ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ VITRO LED 30W 60x25x54 MULTI COLOR/ΧΡΥΣΟ
..
624,39€ Χωρίς ΦΠΑ: 503,54€
ARTE ILLUMINA ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ VITRO LED 30W 60x70x25ΔΙΑΦΑΝΟ/ΧΡΥΣΟ
..
481,31€ Χωρίς ΦΠΑ: 388,15€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΔΑΠΕΔΟΥ ZAMBELIS 1488
Φωτιστικό δαπέδου Zambelis φυσικό ξύλο με μαύρο καπέλο.Ύψος: 1,80cmΔιαστάσεις καπέλου: Φ501xE27..
362,70€ Χωρίς ΦΠΑ: 292,50€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΔΑΠΕΔΟΥ ZAMBELIS 18179
Φωτιστικό δαπέδου white-gold matt.Ύψος: 1,56cmΔιαστάσεις βάσης: 15x15x153xG9..
326,43€ Χωρίς ΦΠΑ: 263,25€
Φωτιστικό δαπέδου zambelis 18177
Φωτιστικό δαπέδου zambelis μαύρο μέταλλο και καπέλο από μπετό.Ύψος: 1,50cmΔιάσταση καπέλου: Φ401xE27..
280,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 225,81€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΔΑΠΕΔΟΥ ZAMBELIS 17004
Μοντέρνο φωτιστικό δαπέδου τεχνολογίας LED Zambelis μαύρο ματΎψος: 150cmΠλάτος: 25cmΧρωματισμός φωτό..
272,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 219,35€
ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ZAMΒELIS 18181
Κρεμαστό φωτιστικό Zambelis κατασκευασμένο από bambooΎψος: 70cmΔιαθέσιμο καλώδιο: 100cmΔιάμετρος: 55..
241,80€ Χωρίς ΦΠΑ: 195,00€
ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ZAMΒELIS 16174
Κρεμαστό φωτιστικό πολυεστερικό Zambelis μαύρο με χρυσόΎψος: 25cmΔιαθέσιμο καλώδιο: 100cmΔιάμετρος: ..
240,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 193,55€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ LED DIMMING 55W+1xG9 3000Κ 150X150mm ΧΡΥΣΟ
..
200,05€ Χωρίς ΦΠΑ: 161,33€
ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ZAMBELIS 180084
Κρεμαστό διπλό φωτιστικό Zambelis μαύρο με ξύλινη λεπτομέρειαΎψος καλωδίου: 80cmΠλάτος: 120cm..
200,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 161,29€
ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ZAMBELIS 180063
Δίφωτο κρεμαστό φωτιστικό σε χρώμα ροζ και πετρόλΎψος: 60cmΔιαθέσιμο καλώδιο: 90cmΠλάτος: 86cmΒάση: ..
200,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 161,29€
ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ZAMBELIS 180057
Κρεμαστό φωτιστικό Zambelis σε χρώμα λευκό και σομόνΎψος καλωδίου: 90cmΠλάτος: 90cm..
200,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 161,29€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟΥ ΔΑΠΕΔΟΥ ZAMBELIS 16179
Φωτιστικό δαπέδου Zambelis Lights λευκό.Διάμετρος καπέλου: Φ45Ύψος: 1,50cm..
193,44€ Χωρίς ΦΠΑ: 156,00€
ARTE ILLUMINA ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ Ε27 MAX40W Φ40x47cm ΣΧΟΙΝΙ ΜΑΥΡΟ
..
184,82€ Χωρίς ΦΠΑ: 149,05€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΔΑΠΕΔΟΥ ZAMBELIS 16180
Ξύλινο φωτιστικό δαπέδου με μπεζ καπέλο.Ύψος: 176cmΔιάμετρος Καπέλου: 42cm..
181,35€ Χωρίς ΦΠΑ: 146,25€
ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ZAMΒELIS 16129
Μοντέρνο φωτιστικό κρεμαστό Zambelis σε μαύρη σκουριάΎψος: 29cmΔιαθέσιμο καλώδιο: 200cmΔιάμετρος: 46..
181,35€ Χωρίς ΦΠΑ: 146,25€
ARTE ILLUMINA ΑΠΛΙΚΑ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ ΑΝΑΓΝΩΣΗΣ "LINA" 4W & 3W LED & USB 3000K ΛΕΥΚΟ
..
43,76€ Χωρίς ΦΠΑ: 35,29€



















