| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Chip | 26 Watt |
| Lumen/ Watt | 80lm/w |
| Watt/ Chip | 0,2W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 960lm |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Ένδειξη CE | stickers |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\20 |
| Κλάση | Class II |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Μάρκα Chip | SANAN |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | verstar |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 10,500Kg |
| Μήκος | 600mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 12W |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Yes |
| Πιστοποιητικά | CE/RoHS |
| Πλάτος | 121mm |
| Ρύθμιση Έντασης | No |
| Σύνολο Chip | 66Lm/Chip |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | 0,5 |
| Συσκευασία | Ναι/ Yes |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Εξόδου (V) | 66V |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Led | 2835SMD |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικο+ Αλουμινιο/PC+Aluminum |
| Ύψος | 42mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0,1 sec |
| Χρώμα Προϊόντος | Χρωμιο+Λευκο/Chrome + White |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | 80 |
ARTE ILLUMINA ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ LED 12W 4000Κ 600X121X42 ΝΙΚΕΛ
- 46,57€
- Χωρίς ΦΠΑ: 37,56€

ARTE ILLUMINA ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ VITRO LED 30W 60x25x54 MULTI COLOR/ΧΡΥΣΟ
..
624,39€ Χωρίς ΦΠΑ: 503,54€
ARTE ILLUMINA ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ VITRO LED 30W 60x70x25ΔΙΑΦΑΝΟ/ΧΡΥΣΟ
..
481,31€ Χωρίς ΦΠΑ: 388,15€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΔΑΠΕΔΟΥ ZAMBELIS 1488
Φωτιστικό δαπέδου Zambelis φυσικό ξύλο με μαύρο καπέλο.Ύψος: 1,80cmΔιαστάσεις καπέλου: Φ501xE27..
362,70€ Χωρίς ΦΠΑ: 292,50€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΔΑΠΕΔΟΥ ZAMBELIS 18179
Φωτιστικό δαπέδου white-gold matt.Ύψος: 1,56cmΔιαστάσεις βάσης: 15x15x153xG9..
326,43€ Χωρίς ΦΠΑ: 263,25€
Φωτιστικό δαπέδου zambelis 18177
Φωτιστικό δαπέδου zambelis μαύρο μέταλλο και καπέλο από μπετό.Ύψος: 1,50cmΔιάσταση καπέλου: Φ401xE27..
280,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 225,81€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΔΑΠΕΔΟΥ ZAMBELIS 17004
Μοντέρνο φωτιστικό δαπέδου τεχνολογίας LED Zambelis μαύρο ματΎψος: 150cmΠλάτος: 25cmΧρωματισμός φωτό..
272,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 219,35€
ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ZAMΒELIS 18181
Κρεμαστό φωτιστικό Zambelis κατασκευασμένο από bambooΎψος: 70cmΔιαθέσιμο καλώδιο: 100cmΔιάμετρος: 55..
241,80€ Χωρίς ΦΠΑ: 195,00€
ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ZAMΒELIS 16174
Κρεμαστό φωτιστικό πολυεστερικό Zambelis μαύρο με χρυσόΎψος: 25cmΔιαθέσιμο καλώδιο: 100cmΔιάμετρος: ..
240,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 193,55€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ LED DIMMING 55W+1xG9 3000Κ 150X150mm ΧΡΥΣΟ
..
200,05€ Χωρίς ΦΠΑ: 161,33€
ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ZAMBELIS 180084
Κρεμαστό διπλό φωτιστικό Zambelis μαύρο με ξύλινη λεπτομέρειαΎψος καλωδίου: 80cmΠλάτος: 120cm..
200,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 161,29€
ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ZAMBELIS 180063
Δίφωτο κρεμαστό φωτιστικό σε χρώμα ροζ και πετρόλΎψος: 60cmΔιαθέσιμο καλώδιο: 90cmΠλάτος: 86cmΒάση: ..
200,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 161,29€
ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ZAMBELIS 180057
Κρεμαστό φωτιστικό Zambelis σε χρώμα λευκό και σομόνΎψος καλωδίου: 90cmΠλάτος: 90cm..
200,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 161,29€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟΥ ΔΑΠΕΔΟΥ ZAMBELIS 16179
Φωτιστικό δαπέδου Zambelis Lights λευκό.Διάμετρος καπέλου: Φ45Ύψος: 1,50cm..
193,44€ Χωρίς ΦΠΑ: 156,00€
ARTE ILLUMINA ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ Ε27 MAX40W Φ40x47cm ΣΧΟΙΝΙ ΜΑΥΡΟ
..
184,82€ Χωρίς ΦΠΑ: 149,05€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΔΑΠΕΔΟΥ ZAMBELIS 16180
Ξύλινο φωτιστικό δαπέδου με μπεζ καπέλο.Ύψος: 176cmΔιάμετρος Καπέλου: 42cm..
181,35€ Χωρίς ΦΠΑ: 146,25€
ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ZAMΒELIS 16129
Μοντέρνο φωτιστικό κρεμαστό Zambelis σε μαύρη σκουριάΎψος: 29cmΔιαθέσιμο καλώδιο: 200cmΔιάμετρος: 46..
181,35€ Χωρίς ΦΠΑ: 146,25€
ARTE ILLUMINA ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ LED "IRON4" 16W 4000K 604x60x75 IP44 ΝΙΚΕΛ MAT
..
38,51€ Χωρίς ΦΠΑ: 31,06€
ARTE ILLUMINA ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ LED "IRON5" 16W 4000K 604x75x66 IP44 ΝΙΚΕΛ MAT
..
38,09€ Χωρίς ΦΠΑ: 30,72€
ARTE ILLUMINA ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ LED "IRON1" 6W 4000K 440x70x40 IP44 ΝΙΚΕΛ
..
33,54€ Χωρίς ΦΠΑ: 27,05€
ARTE ILLUMINA ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ LED "IRON3" 10W 4000K 605x54x65 IP44 ΝΙΚΕΛ
..
30,64€ Χωρίς ΦΠΑ: 24,71€
ARTE ILLUMINA ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ LED "IRON4" 8W 4000K 350x60x75 IP44 ΝΙΚΕΛ MAT
..
26,13€ Χωρίς ΦΠΑ: 21,07€
ARTE ILLUMINA ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ LED "IRON5" 8W 4000K 350x75x66 IP44 ΝΙΚΕΛ MAT
..
25,10€ Χωρίς ΦΠΑ: 20,24€
ARTE ILLUMINA ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ LED 7W 4000Κ 500X103X40 ΝΙΚΕΛ (2τρόποι στήριξης)
..
19,32€ Χωρίς ΦΠΑ: 15,58€
ARTE ILLUMINA ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ LED 5W 4000Κ 300X103X40 ΝΙΚΕΛ (2τρόποι στήριξης)
..
18,31€ Χωρίς ΦΠΑ: 14,77€



















