| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Διάμετρος | Φ240mm |
| Διάσταση Εγκοπής | Φ205mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +60°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1630 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\20 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1.11 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 10W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | 91dB |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 90-18khz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 100V |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο & Πλαστικό/ Aluminium & Plastic |
| Ύψος | 80mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















