| Χαρακτηριστικά | |
| Eύρος τάσης λειτουργιας | 220-240V |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 300,150,30lm |
| Αυτονομία Μπαταρίας | 1.3,8h |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP54 |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/ 3 Years, Battery 1 Χρόνο/ 1 Year |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 5°C-+40°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.770 |
| Κωδικος Προμηθευτη | PRO |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι/Yes |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.937 |
| Μήκος | 358mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 125mm |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τύπος λαμπτήρα | 2835 LED |
| Τύπος Μπαταρίας | Ni-Cd 3.6V |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/Terminal Block |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | ABS&PC |
| Ύψος | 80mm |
| Χρόνος Φόρτισης Μπαταρίας | 23h |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Χωριτικότητα Μπαταρίας | 1.5Ah |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















