| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | 80mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/40 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | Ναι/Yes |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.097 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 1W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Ιδανικό για φωτισμό κλειστών χώρων (ντουλάπα, έπιπλα κουζίνας, χώρους αποθήκευσης)/Ideal for indoor lighting (closet, kitchen furniture, storage areas) |
| Συσκευασία | Double B.Pack |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | ABS |
| Ύψος | 30mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















