| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | 28mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/16/64 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.095 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 1W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Αυτόματη Ενεργοποίηση/Auto ON/OFF |
| Συσκευασία | Double B.Pack |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PBT |
| Ύψος | 100mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















