| Χαρακτηριστικά | |
| Γενικές Πληροφορίες | Ασφαλές για τα παιδία και τα κατοικίδια / Safe for children and pets |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,03 |
| Κάλυψη Χώρου | 20m² |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\12\96 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.07 |
| Μήκος | 7 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 0,5W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 5 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Ύψος | 3 |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















