| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 10A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C -+40°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.396 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100 |
| Κλάση Μόνωσης | Κλάση II/Class II |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.470 |
| Μήκος | 63mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 300W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό (UV Proof)/Plastic (UV Proof) |
| Ύψος | 76.70mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
ΦΩΤΟΚΥΤΤΑΡΟ/ ΦΩΤΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΜΕΡΑΣ-ΝΥΧΤΑΣ 10A IP44 500W 220-240V
- 4,94€
- Χωρίς ΦΠΑ: 3,98€

Φωτιστικό Νυκτός Πρίζας LED με Ανιχνευτή Κίνησης GloboStar 77861
Τύπος LED: 9τεμ. SMD 2835 Τάση: AC: 220-240V Φωτεινότητα: 80 Lumen Τύπος χρώματος: Ψυχρό Λευκό 6000..
19,26€ Χωρίς ΦΠΑ: 15,53€
GloboStar® 70693 Mini Αισθητήρας Modular με Καλώδιο In-Out 5.5*2.1 & PIR Ανιχνευτή-Αισθητήρα Κίνησης 360° 3m Motion Sensor 30 sec Delay DC 12-24V Max 144W Μ30 x Π4 x Υ2.3cm
TECHNICAL DATA - ΤΕΧΝΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑBrand Name - Εμπορικό Σήμα : GLOBOSTAR LED LIGHTING AND ACCESSORIES..
15,09€ Χωρίς ΦΠΑ: 12,17€
GloboStar® 75705 Χωνευτός Διακόπτης με PIR Ανιχνευτή-Αισθητήρα Κίνησης 160° 3m και Αισθητήρα Ημέρας-Νύχτας - Motion Sensor AC 230V Max 300W/1200W
TECHNICAL DATA - ΤΕΧΝΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑBrand Name - Εμπορικό Σήμα : GLOBOSTAR LED LIGHTING AND ACCESSORIES..
13,57€ Χωρίς ΦΠΑ: 10,94€
GloboStar® 70743 Αισθητήρας με PIR Ανιχνευτή-Αισθητήρα Κίνησης 360° 6m - Motion Sensor DC 12-24V Max 144W
Χαρακτηριστικά Προϊόντος: Γωνία ανίχνευσης: 360° μοιρών Τάση: DC 12-24V Εμβέλεια: 1 ~ 6 μέτρα Μέγισ..
13,22€ Χωρίς ΦΠΑ: 10,66€
GloboStar® 75704 Αισθητήρας Ντουί E27 με PIR Ανιχνευτή-Αισθητήρα Κίνησης 360° 6m και Αισθητήρα Ημέρας-Νύχτας - Motion Sensor AC 230V Max 60W
Χαρακτηριστικά Προϊόντος: Γωνία ανίχνευσης: 360° μοιρών Τάση: AC 230V Εμβέλεια: 1 ~ 6 μέτρα Μέγιστο..
10,34€ Χωρίς ΦΠΑ: 10,34€
GloboStar® 79001 Μαύρο Φωτιστικό Μπαταρίας σε Σχήμα Κάμερας LED SMD 3W 300lm με Αισθητήρα Ημέρας-Νύχτας και PIR Αισθητήρα Κίνησης Ψυχρό Λευκό 6000K
Χαρακτηριστικά Προϊόντος: Τύπος LED: 9τεμ. SMD 2835 Τροφοδοσία Τάσης: 3 x Μπαταρίες AA (Δεν Συμπερι..
11,48€ Χωρίς ΦΠΑ: 9,26€
GloboStar® 79000 Λευκό Φωτιστικό Μπαταρίας σε Σχήμα Κάμερας LED SMD 3W 300lm με Αισθητήρα Ημέρας-Νύχτας και PIR Αισθητήρα Κίνησης Ψυχρό Λευκό 6000K
Χαρακτηριστικά Προϊόντος: Τύπος LED: 9τεμ. SMD 2835 Τροφοδοσία Τάσης: 3 x Μπαταρίες AA (Δεν Συμπερι..
11,48€ Χωρίς ΦΠΑ: 9,26€
GloboStar® 75700 Χωνευτός PIR Ανιχνευτής-Αισθητήρας Κίνησης 360° 6m Motion Sensor AC 230V Max 800W
Χαρακτηριστικά Προϊόντος: Μήκος: 70mm Πλάτος: 37mm Ύψος: 23mm Μήκος Καλωδίου Τροφοδοσίας: 150mm Μήκ..
9,91€ Χωρίς ΦΠΑ: 7,99€
GloboStar® 79092 Επίτοιχος PIR Ανιχνευτής-Αισθητήρας Κίνησης 180° 6m Motion Sensor AC 230V Max 1380W
Γωνία ανίχνευσης: 180° μοιρών Τάση: AC: 220-240V Εμβέλεια: (ύψος) 1,8 μέτρα ~ 2,5 μέτρα Μέγιστο Χρ..
9,03€ Χωρίς ΦΠΑ: 7,28€
GloboStar® 75707-1 Αισθητήρας Οροφής με PIR Ανιχνευτή-Αισθητήρα Κίνησης 360° 6m και Αισθητήρα Ημέρας-Νύχτας - Motion Sensor AC 230V Max 300W/1200W
Επιτοίχια τοποθέτηση Κατάλληλο για εσωτερική χρήση, φωτισμό χολ, δωματίου, μπάνιο, κτλ. Γωνία ανίχν..
7,05€ Χωρίς ΦΠΑ: 7,05€
GloboStar® 70697 Mini Αισθητήρας Modular για Προφίλ Αλουμινίου με PIR Ανιχνευτή-Αισθητήρα Κίνησης 360° 3m Motion Sensor DC 5-24V Max 192W
Χαρακτηριστικά Προϊόντος: Γωνία ανίχνευσης: 360° μοιρών Τάση: DC 5-24V Εμβέλεια: 3 μέτρα Μέγιστο Χρ..
6,94€ Χωρίς ΦΠΑ: 6,94€
Επαναφορτιζόμενο Φωτιστικό Νυκτός Μπαταρίας LED με Ανιχνευτή Κίνησης και Αισθητήρα Μέρας Νύχτας Ροζ GloboStar 07041
Τύπος LED: 5τεμ. SMD 2835 Τάση Φόρτισης: USB 5V Μπαταρία 1: Επαναφορτιζόμενη Μπαταρία Li-Polymer 45..
8,18€ Χωρίς ΦΠΑ: 6,60€
Επαναφορτιζόμενο Φωτιστικό Νυκτός Μπαταρίας LED με Ανιχνευτή Κίνησης και Αισθητήρα Μέρας Νύχτας Μπλε GloboStar 07042
Τύπος LED: 5τεμ. SMD 2835 Τάση Φόρτισης: USB 5V Μπαταρία 1: Επαναφορτιζόμενη Μπαταρία Li-Polymer 45..
8,18€ Χωρίς ΦΠΑ: 6,60€
GloboStar® 70699 Mini Αισθητήρας Modular για Προφίλ Αλουμινίου με Διακόπτη Αφής Touch Sensor DC 5-24V Max 192W
Χαρακτηριστικά Προϊόντος: Χρόνος αναμονής: 30-360 δευτ. Μήκος: 47mm Πλάτος: 10mm Ύψος: 12mm Βάρος: ..
6,45€ Χωρίς ΦΠΑ: 6,45€
GloboStar® 70698 Mini Αισθητήρας Modular για Προφίλ Αλουμινίου με Hand Sweep - Door Switch Sensor 3m DC 5-24V Max 192W
Χαρακτηριστικά Προϊόντος: Χρόνος αναμονής: 30-360 δευτ. Μήκος: 49mm Πλάτος: 10mm Ύψος: 7mm Βάρος: 1..
6,45€ Χωρίς ΦΠΑ: 6,45€
GloboStar® 75703 Αισθητήρας Φωτοκύτταρο Ημέρας-Νύχτας Day-Night Sensor 360° AC 230V Max 2200W
Οπτική Γωνία: 360° x 180° Μοίρες Τάση: AC: 220-240V Μέγιστο φορτίο: 2200W Προστασία Νερού: IP44 Υλι..
7,15€ Χωρίς ΦΠΑ: 5,77€
GloboStar® 75701 Αισθητήρας Φωτοκύτταρο Ημέρας-Νύχτας Day-Night Sensor 360° AC/DC 12V Max 120W
Χαρακτηριστικά Προϊόντος: Φωτοκύτταρο Ημέρας - Νύχτας AC/DC 12V Επίτοιχο Στεγανό IP-65 Μπλε πλαστι..
4,48€ Χωρίς ΦΠΑ: 3,61€
GloboStar® 75702 Αισθητήρας Φωτοκύτταρο Ημέρας-Νύχτας Day-Night Sensor 360° AC 230V Max 2200W
Χαρακτηριστικά Προϊόντος: Φωτοκύτταρο Ημέρας - Νύχτας 230V Επίτοιχο Στεγανό IP-65 Μπλε πλαστικό Σώ..
3,11€ Χωρίς ΦΠΑ: 3,11€
Φωτιστικό Ντουλάπας LED για Μεντεσέ με Διακόπτη On/Off Κουμπωτό με Μπαταρία(συμπεριλαμβάνεται) Ψυχρό Λευκό 6000k GloboStar 07032
Τύπος LED: 3τεμ. SMD 3528 Μπαταρία: 1 Τεμ. 23A 12V (Συμπεριλαμβάνεται) Φωτεινότητα: 30 Lumen Τύπος ..
2,54€ Χωρίς ΦΠΑ: 2,05€
Φωτιστικό Ντουλάπας LED για Μεντεσέ με Διακόπτη On/Off Κουμπωτό με Μπαταρία(συμπεριλαμβάνεται) Θερμό Λευκό 3000k GloboStar 07031
Τύπος LED: 3τεμ. SMD 3528 Μπαταρία: 1 Τεμ. 23A 12V (Συμπεριλαμβάνεται) Φωτεινότητα: 30 Lumen Τύπος ..
2,54€ Χωρίς ΦΠΑ: 2,05€



















