ΒΑΣΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Brand : GLOBOSTAR LED LIGHTING AND ACCESSORIES GROUP
Κωδικός Αναγνώρισης Προϊόντος SKU : 85818
Τύπος : Φωτιστικά Νυκτός Μπαταρίας
Βαθμός Στεγανότητας : IP20
Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας : -10…+50 °C
Εγγύηση : 1 Χρόνο
ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ
Ισχύς Κατανάλωσης : 6W
Εξοικονόμηση Ενέργειας σε Σχέση με Συμβατικό Λαμπτήρα : >80%
Τάση Λειτουργίας/Τροφοδοσία : 3 x AAA Μπαταρίες - Δεν Περιλαμβάνονται
Ονομαστική Διάρκεια Ζωής : 50000 Ώρες
Κύκλος Ενεργοποίησης/Απενεργοποίησης : >50000
Χρόνος Έναυσης 100% : <0.1 s Άμεση Εκκίνηση - Instant Start
ΦΩΤΟΜΕΤΡΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ
Θερμοκρασία Χρώματος Φωτισμού : RGB
Κατηγορία Χρώματος Φωτισμού CCT : Πολύχρωμο RGB
Φωτεινή Ροή : 600lm
Γωνία διάχυσης φωτός : 180° Μοίρες
Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης CRI (Ra) : ≥90
Χρωματική Ομοιομορφία : ≤6 SDCM
Συντελεστής Διατήρησης Φωτεινής Ροής : 94%
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ & ΒΑΡΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
Διάμετρος : 62mm
Ύψος : 27mm
Βάρος : 30g
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ & ΒΑΡΟΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
Τύπος Συσκευασίας : Έγχρωμη Συσκευασία GloboStar®
Ποσότητα ανά Συσκευασία : 6 Τεμάχια
Διαστάσεις Συσκευασίας : Μ21.5 x Π8 x Υ7cm
Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία : 247g
Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) : 20 Τεμάχια
Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτας) : Μ37 x Π36 x Υ29cm
Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας(κούτας)-Net Weight : 5580g
Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας(κούτας)-Gross Weight : 7725g
CERTIFICATES & STANDARDS
Κατηγορία Ενεργειακής Απόδοσης(EEL) : A++
Πιστοποιητικά Προϊόντος : CE & RoHS
Mercury Free : Ναι 0.0mg
Uv Free : Ναι 0.0mg
Ir Free : Ναι 0.0mg
| Χαρακτηριστικά | |
| Brand | GLOBOSTAR LED LIGHTING AND ACCESSORIES GROUP |
| Ir Free | Ναι 0.0mg |
| Mercury Free | Ναι 0.0mg |
| Uv Free | Ναι 0.0mg |
| Βαθμός Στεγανότητας | IP20 |
| Βάρος | 30g |
| Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 247g |
| Γωνία διάχυσης φωτός | 180° Μοίρες |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης CRI (Ra) | ≥90 |
| Διάμετρος | 62mm |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτας) | Μ37 x Π36 x Υ29cm |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Μ21.5 x Π8 x Υ7cm |
| Εγγύηση | 1 Χρόνο |
| Εξοικονόμηση Ενέργειας σε Σχέση με Συμβατικό Λαμπτήρα | >80% |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -10…+50 °C |
| Θερμοκρασία Χρώματος Φωτισμού | RGB |
| Ισχύς Κατανάλωσης | 6W |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας(κούτας)-Net Weight | 5580g |
| Κατηγορία Ενεργειακής Απόδοσης(EEL) | A++ |
| Κατηγορία Χρώματος Φωτισμού CCT | Πολύχρωμο RGB |
| Κύκλος Ενεργοποίησης/Απενεργοποίησης | >50000 |
| Κωδικός Αναγνώρισης Προϊόντος SKU | 85818 |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας(κούτας)-Gross Weight | 7725g |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | 50000 Ώρες |
| Πιστοποιητικά Προϊόντος | CE & RoHS |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 20 Τεμάχια |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 6 Τεμάχια |
| Συντελεστής Διατήρησης Φωτεινής Ροής | 94% |
| Τάση Λειτουργίας/Τροφοδοσία | 3 x AAA Μπαταρίες - Δεν Περιλαμβάνονται |
| Τύπος | Φωτιστικά Νυκτός Μπαταρίας |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Συσκευασία GloboStar® |
| Ύψος | 27mm |
| Φωτεινή Ροή | 600lm |
| Χρόνος Έναυσης 100% | <0.1 s Άμεση Εκκίνηση - Instant Start |
| Χρωματική Ομοιομορφία | ≤6 SDCM |




















