| Χαρακτηριστικά | |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | >0,65 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | Κίτρινο/Yellow |
| Γωνία Δέσμης | 0.051 |
| Διάμετρος | Ναι/Yes |
| Διάμετρος (mm) | Πλαστικό με Ψύκτρα Αλουμινίου/ Plastic with Aluminium Heatsink |
| Διάρκεια Ζωής (h) | Όχι/No |
| Εγγύηση Eurolamp | 1543085 |
| Ενεργειακή κλάση (από Σεπτ. 2021) | Α60 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | IP20 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | Πλαστικό με Ψύκτρα Αλουμινίου/Plastic with Aluminium Heatsink |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 0.5 sec |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 60mm |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | -30°C - +45°C |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | Paper Window B.Pack |
| Ντουί Λαμπτήρα | Κίτρινο/Yellow |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | SMD2835 |
| Ρύθμιση Έντασης | 260° |
| Σειρα Προϊόντος | 50/60Hz |
| Σειρά Προϊόντων | PLUS |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | 25000 |
| Συσκευασία | 2 Χρόνια/2 Years |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | Α60 |
| Σχήμα Λαμπτήρα | 25000h |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | E27 |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 112mm |
| Τύπος Led | >0.65 |
| Υδράργυρος (Hg) | 112mm |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | 1/10/50 |
| Υλικό προϊόντος | Paper Window B.Pack |
| Ύψος | Ναι/Yes |
| Ύψος (mm) | Κίτρινο/ Yellow |
| Χρόνια Εγγύησης | 1543085 |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | IP20 |
| Χρώμα Καλύμματος | 1 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | Δεν απαιτείται/ Not Applicable |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















