| Χαρακτηριστικά | |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/50 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.095 |
| Μήκος | 85mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 85mm |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό / Plastic |
| Ύψος | 55mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μπέζ/Cream |
ΠΡΙΖΑ DATA CAT 6 RJ 45 MONH ΜΠΕΖ
- 6,39€
- Χωρίς ΦΠΑ: 5,15€

Σχετικά Προϊόντα



















