| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Σούκο | 0,0000 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.280 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.280 |
| Μήκος | 80mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 80mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | Χωνευτος/Recessed |
| Συσκευασία | White box with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Screws |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-ABS/Plastic-ABS |
| Ύψος | 60mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
ΡΟΟΣΤΑΤΗΣ ΧΩΝΕΥΤΟΣ 1-10V DC
- 22,89€
- Χωρίς ΦΠΑ: 18,46€

Σχετικά Προϊόντα



















