| Χαρακτηριστικά | |
| Βάρος Μποτίλιας Υγραερίου | 15 |
| Γενικές Πληροφορίες | Hose and regulator included-0,6m Gas hose-1.4m Gas Hose |
| Διακόπτης Ασφαλείας | Ναι/ Yes |
| Διάμετρος | Βάση: Φ52cm/ Base: Φ52cm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 22 |
| Κάλυψη Χώρου | 20m² |
| Κατανάλωση | 450gr-945gr/h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Λαβές Μεταφοράς | Ναι/ Yes |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Όχι/ No |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 28 |
| Μήκος | 53 |
| Μήκος Καλωδίου | 0,6m Gas Hose |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 13KW |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 53 |
| Ρυθμιζόμενο Ύψος | Όχι/ No |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 0dB |
| Ταχύτητες | Όχι/ No |
| Τηλεχειριστήριο | Όχι/ No |
| Τύπος Σύνδεσης | Gas Hose |
| Τύπος Φις | Dia: 8mm Gas Hose |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Ανοξείδωτο Ατσάλι/ Stainless Steel |
| Ύψος | 222 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/ No |
| Χρώμα Προϊόντος | Inox |
| Χωρητικότητα Δοχείου | 13kw (15KG gas Tank) |
ΘΕΡΜΑΣΤΡΑ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ ΠΥΡΓΟΣ ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟΣ 13KW
- 309,90€
- Χωρίς ΦΠΑ: 249,92€

Σχετικά Προϊόντα
ΣΟΜΠΑ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΗ 4.2KW ΟΒΑΛ ΜΕ ΑΕΡΟΘΕΡΜΟ 1500W,TURBO FAN ΚΑΙ REGULATOR
..
157,90€ Χωρίς ΦΠΑ: 127,34€



















