| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | Συμπεριλαμβάνονται βίδες τοποθέτησης/ Included screws |
| Διακόπτης | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\25\100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,088 |
| Μήκος | 50mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 0,12W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 25mm |
| Συσκευασία | Double B.Pack |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Ύψος | 15mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/ Grey |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















