| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Watt | 75lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 0°C - +40°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\40 |
| Λυχνία Καλής Λειτουργίας | Ναι/ Yes |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,240 |
| Μήκος | 205mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 4W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 68mm |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος λαμπτήρα | 20 SMD Led |
| Τύπος Μπαταρίας | Li-ion |
| Τύπος Σύνδεσης | Φις/ Plug |
| Υλικό προϊόντος | ABS & PS |
| Ύψος | 31mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρόνος Αποφόρτισης Μπαταρίας | 2-3h |
| Χρόνος Φόρτισης Μπαταρίας | 20-24h |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 1500mAh |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















