| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | Με Κουμπί Δοκιμής/ With Test Button |
| Διάσταση Εγκοπής | 290x45mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 0°C - +40°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10 |
| Λυχνία Καλής Λειτουργίας | Ναι/ Yes |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,57kg |
| Μήκος | 35.80cm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 2W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 7.60cm |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος λαμπτήρα | 10 SMD Led |
| Τύπος Μπαταρίας | Ni-MH 1.2V(1 baterry) |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/ Wire |
| Υλικό προϊόντος | Άκαυστο ABS & PMMA/ Non-Combustible ABS & PMMA |
| Ύψος | 18.50cm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρόνος Αποφόρτισης Μπαταρίας | 2-3h |
| Χρόνος Φόρτισης Μπαταρίας | 24-48h |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 1000mAh |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















