| Χαρακτηριστικά | |
| Απόσταση Ανίχνευσης | Max 12mtr |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP54 |
| Γωνία Ανίχνευσης | 180°- 360° |
| Διάμετρος | 65mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 15A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C -+40°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.395 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Κλάση Μόνωσης | Κλάση II/Class II |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.495 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 300W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 111.50mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | Υπέρυθρος Αισθητήρας Κίνησης/Infrared motion sensor |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ταχύτητα Ανίχνευσης | 0.6-1.5 m/sec |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό (UV Proof)/Plastic (UV Proof) |
| Ύψος | 78mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2.2-4m |
| Χρόνος Καθυστέρησης | Min:10Sec Max:15Min |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















