| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | 132mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C-+50°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.179 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.235 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Color Box |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | Μπαταρία: 9V DC/ Battery: 9V DC |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό (UV Proof)/Plastic (UV Proof) |
| Ύψος | 40.5mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















