| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | 102mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 4°C + 38°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.100 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.220 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Color Box |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | Μπαταρία: 1,5V DC/ Battery: 1,5V DC |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό (UV Proof)/Plastic (UV Proof) |
| Ύψος | 38mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















