| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 25/500 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,003 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | White Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 90-265V |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό & Μεταλλικό/ Plastic & Metallic |
| Χρώμα Καλύμματος | Frost |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















