| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Καταχώρησης | ΗΜΡΡ/02958 |
| Αριθμός Σούκο | 1 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 0°C - +35°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10\40 |
| Λυχνία Καλής Λειτουργίας | Ναι/ Yes |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,118 |
| Μέτρηση Ενέργειας σε Joules | 250 Joules |
| Μήκος | 51mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3500W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 72mm |
| Προστασία Από Υπέρταση | Ναι/ Yes |
| Προστασία Επαφών | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Single B.Pack |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Ύψος | 100mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό - Γκρι/ White - Grey |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















