| Χαρακτηριστικά | |
| Εγγύηση Eurolamp | 1 Χρόνο/1 Year |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +55°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,026 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\20\500 |
| Κωδικος Προμηθευτη | DCY-17151 |
| Μήκος | 14cm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 3mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | Ένδειξη Ρεύματος/Power Indication |
| Συσκευασία | Plastic Label |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 100-500V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-ABS/Plastic-ABS |
| Ύψος | 140mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Διάφανο/Clear |
ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟ ΜΙΚΡΟ
- 0,93€
- Χωρίς ΦΠΑ: 0,75€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 20 τεμ.

Σχετικά Προϊόντα



















