| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | 5.7mm (ring) |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 20/200 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.045 |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Bag |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Βακελίτης/Bakelite |
| Ύψος | 55mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |
NTOYI ΡΟΔΕΛΑΣ ΒΑΚΕΛΙΤΗΣ ΜΑΥΡΟ E27
- 1,09€
- Χωρίς ΦΠΑ: 0,88€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 30 τεμ.

Σχετικά Προϊόντα



















