| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | 4mm (ring) |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 32/320 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.042 |
| Ντουί Λαμπτήρα | Ε14 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Box |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Σίδηρος/Iron |
| Ύψος | 58mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Νίκελ/Nickel |
ΝΤΟΥΙ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ 2 ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΑ ΝΙΚΕΛ Ε14
- 3,36€
- Χωρίς ΦΠΑ: 2,71€
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.

Σχετικά Προϊόντα



















