| Χαρακτηριστικά | |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | >0.90 |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | Ανάβει αυτόματα όταν το φως του περιβάλλοντα χώρου είναι κάτω από 20 LUX/ Lights up automatically when the room light is below 20 LUX |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | -30°C - +45°C |
| Γενικές Πληροφορίες | Ναι/ Yes |
| Γωνία Δέσμης | Διάφανο/Clear |
| Διάμετρος | 2 Χρόνια/2 Years |
| Διάμετρος (mm) | 106mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 0.5 sec |
| Εγγύηση Eurolamp | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | 807202 |
| Ενεργειακή Κλάση | IP20 |
| Ενεργειακή κλάση (από Σεπτ. 2021) | E27 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 806lm |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 360° |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 806lm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | Paper Window B.Pack |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | Όχι/No |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1 |
| Ντουί Λαμπτήρα | Filament |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 50/60Hz |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ρύθμιση Έντασης | E |
| Σειρα Προϊόντος | 220-240V |
| Σειρά Προϊόντων | PLUS |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >80 |
| Συσκευασία | 106mm |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | E27 |
| Σχήμα Λαμπτήρα | 3000K |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 7W |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1/10/50 |
| Τύπος Led | A60 |
| Υδράργυρος (Hg) | 360° |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | 0.050 |
| Υλικό προϊόντος | Διάφανο/ Clear |
| Ύψος | 60mm |
| Ύψος (mm) | 0,050 |
| Χρόνια Εγγύησης | Ναι/ Yes |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 25000 |
| Χρώμα Καλύμματος | Γυαλί -Βάση Αλουμινίου/Glass -Aluminium Base |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | 25000h |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















