| Χαρακτηριστικά | |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 900lm |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 776344 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | Σβήνει αυτόματα όταν το φως του περιβάλλοντα χώρου είναι επαρκές (πάνω από 70 LUX)/ Switches off automatically when room light is sufficient (over 70 LUX) |
| Γωνία Δέσμης | 180° |
| Διάμετρος | 60mm |
| Διάμετρος (mm) | 60mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Ενεργειακή κλάση (από Σεπτ. 2021) | F |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 72mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/50 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.052 |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 10W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Σβήνει αυτόματα όταν το φως του περιβάλλοντα χώρου είναι επαρκές (πάνω από 70 LUX)/ Switches off automatically when room light is sufficient (over 70 LUX) |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Σειρά Προϊόντων | PLUS |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Συσκευασία | Paper Window B.Pack |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Σχήμα Λαμπτήρα | A60 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 170-265V |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Υδράργυρος (Hg) | 0,00% |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό με Ψύκτρα Αλουμινίου/Plastic with Aluminium Heatsink |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό με Ψύκτρα Αλουμινίου/ Plastic with Aluminium Heatsink |
| Ύψος | 112mm |
| Ύψος (mm) | 112mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Χρώμα Καλύμματος | Γαλακτος/Frost |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















