| Χαρακτηριστικά | |
| LCD Οθόνη | Ναι/ Yes |
| Αμορτισέρ | Ναι/ Yes |
| Αναβάτες | Μέγιστο 2 άτομα/ ΜΑΧ 2 people |
| Ανάρτηση | Ναι/ Yes |
| Αποσπώμενη Μπαταρία | Ναι/ Yes |
| Βάρος Προϊόντος (kg) | 68kg |
| Γωνία Ανάβασης | 12° (24%) |
| Διαστάσεις Scooter | 170x70x105cm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 χρόνια για μοτέρ και μπαταρία / 2 years for motor and battery |
| Θύρα USB | Ναι/ Yes |
| Καθρέπτες | Ναι/ Yes |
| Κινητήρας | 1440W Bosch |
| Κόρνα | Ναι/ Yes |
| Μέγ. Αυτονομία | 75km (Δυνατότητα επέκτασης στα 150km με διπλη μπαταρία)/ 75Km (up to 150Km with double battery) |
| Μέγιστη Ταχύτητα | 45χλμ/ώρα/ 45km/h |
| Μέγιστο Φορτίο | 150kg |
| Μπαταρία | 48V 26Ah Lithium Greenway Δυνατότητα προσθήκης 2ης μπαταρίας |
| Μπροστινό Φως | Ναι/ Yes |
| Ορθοστάτης | Ναι/ Yes |
| Πιστοποιητικά | EEC, έκδοση πινακίδας κυκλοφορίας |
| Πίσω Ανακλαστήρας | Ναι/ Yes |
| Συναγερμός | Ναι με απομακρυσμένη εκκίνηση/ Yes with remote start |
| Ταχύτητες | 3 |
| Τύπος Ελαστικών | 80/100-10" TUBELESS |
| Φορτιστής | Ναι/ Yes |
| Φρένα | Δισκόφρενα/ Disc Brakes |
| Χρόνος Φόρτισης Μπαταρίας | 6 ώρες/ 6 hours |
| Χρώμα Προϊόντος | Μπλε/ Blue |
| Ψηφιακή Ένδειξη Ενέργειας | Ναι/ Yes |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















