| Χαρακτηριστικά | |
| Αμορτισέρ | Υδραυλικά \ Hydraulic |
| Αναβάτες | Μέγιστο 2 άτομα \ Max 2 persons |
| Αποσπώμενη Μπαταρία | Ναι/ Yes |
| Αριθμός Πλαισίου | Ναι/ Yes |
| Βάρος Προϊόντος (kg) | 108kg |
| Γωνία Ανάβασης | 15˚ (25%) |
| Διαστάσεις Scooter | 180x71x115 cm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 χρόνια μοτέρ & μπαταρία 2 years motor & battery |
| Κινητήρας | 3000W |
| Κόρνα | Ναι/ Yes |
| Μέγ. Αυτονομία | 50χλμ - 70χλμ \ 50km - 70km |
| Μέγιστη Ταχύτητα | 80 km/h |
| Μέγιστο Φορτίο | 200kg |
| Μπαταρία | 72V 38.4AH |
| Μπροστινό Φως | Ναι/ Yes LED |
| Ορθοστάτης | Ναι/ Yes |
| Πιστοποιητικά | EEC, έκδοση πινακίδας κυκλοφορίας |
| Πίσω Φως | Ναι/ Yes LED |
| Τύπος Ελαστικών | 90/90-14" Tubless |
| Φρένα | Μπρός & Πίσω Δισκόφρενα \ Front & Rear Disc Brakes |
| Χρόνος Φόρτισης Μπαταρίας | 7 ώρες / 7 hours |
| Χρώμα Προϊόντος | Άσπρο \ White |
| Ψηφιακή Ένδειξη Ενέργειας | Ναι/ Yes |
-
Το καλάθι αγορών είναι άδειο




















