| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP24 |
| Γενικές Πληροφορίες | Με κυκλική ροή αέρα/ With circular air flow |
| Διακόπτης Ασφαλείας | Ναι/ Yes |
| Διατομή Καλωδίου | 2x0,75mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμαντικό Στοιχείο | Κεραμικό Θερμαντικό Στοιχείο / PTC Heating Elements |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2,100kg |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι/ Yes |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 2,6 |
| Μήκος | 66,0cm |
| Μήκος Καλωδίου | 1,300cm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 900W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 66cm |
| Προστασία Υπερθέρμανσης | Ναι/ Yes |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 40dB |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ύψος | 145cm |
| Χρονοδιακόπτης | 180min |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
ΚΕΡΑΜΙΚΟ ΦΟΡΗΤΟ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΡΟΥΧΩΝ 900W
- 47,08€
- Χωρίς ΦΠΑ: 37,97€

Σχετικά Προϊόντα


















