| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP24 |
| Γενικές Πληροφορίες | Επιλογή Λειτουργίας Αέρα (Ανεμιστήρας)/ Air Function (Fan) |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/ 3 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοστάτης | Ναι/ Yes |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 6,5 |
| Κάλυψη Χώρου | 70m² |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Λαβές Μεταφοράς | Ναι/ Yes |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 7,8 |
| Μήκος | 31 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 5000W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 32 |
| Προστασία Υπερθέρμανσης | Ναι/ Yes |
| Ροή Αέρα | 655m3/h |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 50dB |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 400V - 3N |
| Ταχύτητες | 2 2500W-5000W |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Ατσάλι/ Steel |
| Ύψος | 45 |
| Χρώμα Προϊόντος | Κόκκινο - Μαύρο/ Red - Black |
ΑΕΡΟΘΕΡΜΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ 5000W IP24
- 149,90€
- Χωρίς ΦΠΑ: 120,89€

Σχετικά Προϊόντα



















