| Χαρακτηριστικά | |
| Γενικές Πληροφορίες | Η ΦΙΑΛΗ ΑΕΡΙΟΥ ΔΕΝ τοποθετείται μέσα στη σόμπα/ THE GAS TANK DOES NOT get placed inside the heater |
| Διακόπτης Ασφαλείας | Ναι/ Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 5 |
| Κάλυψη Χώρου | 10m² |
| Κατανάλωση | 200gr/hr |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 6 |
| Μήκος | 23 |
| Μήκος Καλωδίου | 1,4m Gas Hose |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3KW |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 23 |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 0dB |
| Τύπος Φις | Dia: 8mm Gas Hose |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Ανοξείδωτο Ατσάλι/ Stainless Steel |
| Ύψος | 89 |
| Χρώμα Προϊόντος | Inox |
ΘΕΡΜΑΣΤΡΑ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ ΠΥΡΓΟΣ MINI 89cm 3KW INOX (stainless steel)
- 149,90€
- Χωρίς ΦΠΑ: 120,89€

Σχετικά Προϊόντα
ΣΟΜΠΑ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΗ 4.2KW ΟΒΑΛ ΜΕ ΑΕΡΟΘΕΡΜΟ 1500W,TURBO FAN ΚΑΙ REGULATOR
..
157,90€ Χωρίς ΦΠΑ: 127,34€



















