| Χαρακτηριστικά | |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 300lm |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 761917 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γωνία Δέσμης | 360° |
| Διάμετρος | 12mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 158mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 2700K |
| Ισοδυναμία Ισχύος (W) | 30W |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10\50\200 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.005 |
| Ντουί Λαμπτήρα | G4 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.95 |
| Συσκευασία | Paper Window B.Pack |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Σχήμα Λαμπτήρα | G4 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12V AC/DC |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Τύπος Led | COB |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Σιλικόνη & PCB/ Silicone & PCB |
| Ύψος | 41mm |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Χρώμα Καλύμματος | Διάφανο/ Clear |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
ΛΑΜΠΑ LED COB 3W G4 2700K 12V AC/DC
- 3,43€
- Χωρίς ΦΠΑ: 2,77€

GloboStar® 76110 Λάμπα G4 LED SMD 2835 5W 600lm 120° DC 12V Side Pin CCT Θερμό 2700 K έως Ψυχρό 6000K Change by On/Off
Χαρακτηριστικά Προϊόντος: Ισχύς: 5 Watt Ισοδυναμία ισχύος: 50 Watt Τάση: 12 Volt DC Φωτεινότητα: 60..
5,96€ Χωρίς ΦΠΑ: 4,81€
GloboStar® 76106 Λάμπα G4 LED SMD 2835 3W 300lm 120° DC 12-24V Side Pin Θερμό Λευκό 3000K Dimmable
Χαρακτηριστικά Προϊόντος: Ισχύς: 3 WattΙσοδυναμία ισχύος: 30 WattΤάση: DC 12-24VΦωτεινότητα: 300 Lum..
4,45€ Χωρίς ΦΠΑ: 3,59€
GloboStar® 76105 Λάμπα G4 LED SMD 2835 3W 330lm 120° DC 12-24V Side Pin Φυσικό Λευκό 4500K Dimmable
Χαρακτηριστικά Προϊόντος: Ισχύς: 3 WattΙσοδυναμία ισχύος: 30 WattΤάση: DC 12-24VΦωτεινότητα: 330 Lum..
4,45€ Χωρίς ΦΠΑ: 3,59€
GloboStar® 76104 Λάμπα G4 LED SMD 2835 3W 360lm 120° DC 12-24V Side Pin Ψυχρό Λευκό 6000K Dimmable
Χαρακτηριστικά Προϊόντος: Ισχύς: 3 WattΙσοδυναμία ισχύος: 30 WattΤάση: DC 12-24VΦωτεινότητα: 360 Lum..
4,45€ Χωρίς ΦΠΑ: 3,59€
GloboStar® 76101 Λάμπα G4 LED SMD 5630 4.5W 405lm 120° DC 12-24V Side Pin Θερμό Λευκό 3000K
Χαρακτηριστικά Προϊόντος: Ισχύς: 4.5 Watt Ισοδυναμία ισχύος: 45 Watt Τάση: DC 12-24V Φωτεινότητα: 4..
3,68€ Χωρίς ΦΠΑ: 2,97€
GloboStar® 76100 Λάμπα G4 LED SMD 5630 4.5W 450lm 120° DC 12-24V Side Pin Ψυχρό Λευκό 6000K
Χαρακτηριστικά Προϊόντος: Ισχύς: 4.5 Watt Ισοδυναμία ισχύος: 45 Watt Τάση: DC 12-24V Φωτεινότητα: 4..
3,68€ Χωρίς ΦΠΑ: 2,97€
GloboStar® 115602 Λάμπα G4 LED FILAMENT COB 4W 420 lm 320° AC 85-265V Γυάλινη Φυσικό Λευκό 4500K
ΒΑΣΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣBrand : GloboStar® LED LightingΚωδικός Αναγνώρισης Προϊόντος SKU : 115602Βάση Λάμ..
1,46€ Χωρίς ΦΠΑ: 1,18€
Λάμπα LED G4 COB 2W 12V 150lm 120° Πράσινο GloboStar 88952
Τεχνικές Προδιαγραφές Ισχύς: 2 Watt Ισοδυναμία ισχύος: 20 Watt Τάση: 12 Volt DC Φωτεινότητα: 15..
2,77€ Χωρίς ΦΠΑ: 2,23€
Λάμπα LED G4 COB 2W 12V 150lm 120° Κόκκινο GloboStar 88951
Τεχνικές Προδιαγραφές Ισχύς: 2 Watt Ισοδυναμία ισχύος: 20 Watt Τάση: 12 Volt DC Φωτεινότητα: 15..
2,77€ Χωρίς ΦΠΑ: 2,23€
GloboStar® 76116 Λάμπα G4 LED COB 2W 150lm 120° DC 12V UFO Μπλε
Χαρακτηριστικά Προϊόντος: Ισχύς: 2 Watt Ισοδυναμία ισχύος: 20 Watt Τάση: 12 Volt DC Φωτεινότητα: 15..
2,77€ Χωρίς ΦΠΑ: 2,23€
GloboStar® 76113 Λάμπα G4 LED COB 2W 190lm 120° DC 12V UFO Θερμό Λευκό 3000K
Χαρακτηριστικά Προϊόντος: Ισχύς: 2 Watt Ισοδυναμία ισχύος: 20 Watt Τάση: 12 Volt DC Φωτεινότητα: 19..
2,77€ Χωρίς ΦΠΑ: 2,23€
GloboStar® 76112 Λάμπα G4 LED COB 2W 200lm 120° DC 12V UFO Ψυχρό Λευκό 6000K
Χαρακτηριστικά Προϊόντος: Ισχύς: 2 Watt Ισοδυναμία ισχύος: 20 Watt Τάση: 12 Volt DC Φωτεινότητα: 20..
2,77€ Χωρίς ΦΠΑ: 2,23€



















